Online Tercüme


Online Tercüme Sistemini size zamandan tasarruf sağladığı gibi mesai saatleri dışında da 24 saat fiyat teklifi alma olanağı sağlar. Dünyanın neresinde olursanız olun Online Tercüme Sistemi ile internet üzerinden her türlü çevirinizi gönderebilir ve online olarak tercüme işlemlerinizi takip edebilirsiniz. Başvuru sırasında teslimat seklini ( online, kargo, posta... ) belirleyebilir ve özel notlarınızı ekleyebilirsiniz. Ayrıca yasal tasdik gerektiren tercümelerinizi de online tercüme sistemi ile bize ulaştırabilirsiniz.

Bu sistem ile mekandan bağımsız olarak tercüme işlemlerinizi kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Online tercüme başvuru yapıldığında sistem tarafından kullanıcıya bir başvuru numarası verilir. Bu numara ile kullanıcı tercüme takip sistemiyle çeviri sürecini takip edebilir ve online olarak tercümesini teslim alabilir. Tercüme başvurusu yapıldığında tercümanlarımız tarafından çeviri ücreti mail aracılığı size bildirilir.

Online Tercüme Sisteminde kullanıcıdan hiçbir şekilde kredi kartı numarası talep edilmez. Belirtilen hesaplara EFT ile tercüme ücreti yatırıldığında çeviriniz isleme konacaktır.

NOT :
Fiyatlandırma işlemi asil belge üzerinden değil, çevirisi yapılan hedef dil üzerinden 1 sayfa için boşluksuz 1000 karakter esas alınır. Sözcük sayımı, Microsoft Word Office programındaki araçlar kısmından sözcük sayımı komutuna tıklandığında görülen boşluksuz karakter üzerinden hesaplanır.

Her dilde tercüme hizmeti vermekteyiz

 

Bizimle çalışmak ister misiniz ?